محل تبلیغات شما

BMW یک میلیون دستگاه از محصولات خود را برای رفع عیب فراخواند

شرکت خودروسازی بی‌ام‌و اعلام کرد، حدود یک‌ میلیون دستگاه از محصولات خود در آمریکای شمالی را به‌دلیل وجود دو مورد ریسک آتش‌سوزی برای رفع عیب فرا می‌خواند.

به نقل از رویترز، شرکت خودروسازی بی‌ام‌و اعلام کرد، حدود یک میلیون دستگاه از محصولات خود در آمریکای شمالی را به‌دلیل وجود دو مورد ریسک آتش‌سوزی برای رفع عیب فرامی‌خواند و ممکن است این فراخوان به کشورهای دیگر نیز گسترش یابد.

یکی از این فراخوان‌ها که به‌دلیل ایراد در سیستم سیم‌کشی قسمت گرمایش و سرمایش خودروها صورت می‌گیرد 670 هزار دستگاه از خودروهای سری 3 تولید سال‌های 2006 تا 2011 را شامل می‌شود.

فراخوان دوم نیز شامل 740 دستگاه از خودروهای تولید سال‌های 2007 تا 2011 می‌شود که سوپاپ هیتر آنها ممکن است زنگ بزند و در موارد نادر منجر به آتش‌سوزی شود. این فراخوان برخی از خودروهای مدل 128آی، سری‌های 5 و مدل‌های ایکس3، ایکس5 و زد4 را در بر می‌گیرد.

میشائیل ربستاک، سخنگوی شرکت بی ‌ام‌و گفت، این فراخوان‌ها حدود یک میلیون دستگاه خودرو را شامل می‌شود که تقریباً همه آنها در آمریکا و تقریباً 15 هزار دستگاه در کانادا به فروش رفته‌اند. وی گفت، این فراخوان ممکن است گسترش پیدا کند.

به‌گفته سخنگوی بی‌ام‌و: ما در حال بررسی این مسئله هستیم که آیا ضرورت خواهد داشت که در آینده این فراخوان را به کشورهای دیگر گسترش دهیم یا نه».

بی‌ام‌وی گفته هردوی این فراخوان‌ها پس از نشست‌هایی با مسئولان سازمان ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا اعلام شده است.

نمایندگی‌های بی‌ام‌و موظفند در صورت نیاز قطعات معیوب و قسمت‌های دیگر احتمالی را جایگزین نمایند.

BMW یک میلیون دستگاه از محصولات خود را برای رفع عیب فراخواند

افزایش واردات خودروهای با حجم موتور پایین

دلایل ناکامی خودروهای خارجی در بازار ژاپن

دستگاه ,میلیون ,فراخوان ,بی‌ام‌و ,رفع ,عیب ,دستگاه از ,میلیون دستگاه ,رفع عیب ,این فراخوان ,برای رفع ,خودروسازی بی‌ام‌و اعلام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ghazenalas uapfertevit مرجع کتابهای فارسی و داستانی منتشر شده در فضای مجازی سی ام پانک نیوز - اخبار سی ام پانک تغذیه سالم isdimindmit روستاهای نمونه گردشگری دزفول whistcasbove Rudy's blog كسب درآمد اینترنتی و آسان ، كاملا قانونی